Bu haberi okudunuz mu?

 

 

 

 

 

 

 

    16 Eylül 2014
Kocaeli / C

Çözümünüz, Gebze Hırdavat

2009 yılından beri bölgemizde hizmet veren Gebze Hırdavat, 7/24 hizmet veren anlayış ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan profil ile ilerlemeye devam ediyor.

Çözümünüz, Gebze Hırdavat
Diğer Kocaeli haberleri için tıklayınız
11 Ağustos 2012 Cumartesi 09:13
Bu habere 0 yorum yapıldı

 

Kaliteli ürünü en uygun olanaklarla kullanıcıya sunma misyonu ile hareket eden Gebze Hırdavat sürekli olarak büyümeye devam ediyor. Öncelikli hedefi hizmet kalitesini arttırmak olan firma sadece bölge değil Türkiye pazarına da açılmak istiyor. Gebze Hırdavat olarak en uygun fiyata kaliteyi kullanıcıya sunmak ve 7/24 servis ağımız ile müşteri memnuniyetini sağlamak en büyük hedefimizdir diyen Gebze Hırdavat Genel Müdürü M. Nuri Demirbaş’tan firmaları ve ürünleri hakkında bilgiler aldık.
 
Nuri Bey öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?
1984 yılında Gebze’de doğdum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Gebze’de, Üniversite öğrenimimi Balıkesir’de tamamladım. Evli ve 1 çocuk babasıyım. Ailemde herkes ticaretle uğraktaydı. Tabi bizde aile büyüklerimizin yanında yetişerek, bilgi ve birikimimizi kendi şirketimize yansıtmak istedik ve 2009 yılında şirketimizi kurduk.
 
Gebze Hırdavat olarak neler yapıyorsunuz? 
2009 yılında kurduğumuz şirketimizde vermiş olduğumuz hizmetler tamamen inşaat ve sanayi kuruluşları sahaları ile alakalı, sarf malzeme satışından oluşuyor. Tabi ki burada tek tek ürünlerimizi saymaya çalışmamız mümkün değil. Bu ürünlerimizi elektrikli el aletleri ve aksesuarları, iş güvenliği ekipmanları, izalasyon, el aletleri olarak gruplandırmaktayız. Biz bu hizmetleri teknik destek ile besleyerek müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Günün her saatinde müşterilerimize malzeme tedarik edebiliyoruz. Geniş bir ürün yelpazemiz var. Müşterilerimiz Gebze Hırdavat’a geldiklerinde, aradıkları her şeyi bulabilirler. Firma olarak vizyonumuz nitelikli insan kaynağı ile üründe ve hizmette kaliteli öncü kılan, sektörde hızlı büyüyen ve rekabette güçlü bir firma oluşturmaktır. Misyonumuz ise müşterilerimiz ve çalışanlarımız için sürekli yeni değer üreten, kaliteli ürünler sunan, güvenilir ve sürekli gelişen, müşterilerimiz ile kısa sürede değil güvene dayalı kalıcı ve uzun süreli ilişkiler kurmaktır. 
 
 
Hırdavat sektöründen başka projeleriniz var mı?
Tabi ki biz öncelikli olarak Hırdavat sektörünü ele aldık. Kısa sürede yapılanmamızı sağlayarak, sistemimizi kurduk. Şimdi değişik projelerle Gebze’de hizmet vermek istiyoruz. Hidrolik pnömatik market projemiz vardı. Yaklaşık 2 hafta önce Güntek Hidrolik Pnömatik adı altında Akse Sapağı Mahallesi’nde faaliyete başladık. İlerleyen zamanlarda değişik projeleri de hayata geçireceğiz. Tabi bunun için biraz zaman gerekiyor. Doğru adımlarla ve doğru zamanlama ile değişik sektörde de hizmet yelpazemizi genişlemek adına yer bulacağız.
 
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Email adresiniz Konu   
Henüz yorum eklenmemiş
İlk yorumu siz ekleyin

  • IstanbulC
  • AnkaraC
  • KocaeliC