Bu haberi okudunuz mu?

 

 

 

 

 

 

 

    17 Eylül 2014
Kocaeli / C

Darıca'da fuhuş operasyonu

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Darıca 'da bir mekana fuhuş baskını düzenledi.

Darıca'da fuhuş operasyonu
Diğer Kocaeli haberleri için tıklayınız
29 Mayıs 2012 Salı 17:20
Bu habere 3 yorum yapıldı

 

Darıca Bayramoğlu’ndaki baskında bir gece kulübü kontrol edildi. Yaşları 20 ile 25 arasında değişen Dilek Y., Sevgi T., Sibel Ö., Sitem Ş., Seda D. yakalanırken, gece kulübünün gizli bölümlerine saklanan yabancı uyruklu kadınlar E.M., İrina U., Kolina U., Sorgenya Bahar C., Zamira T., Camet A. gözaltına alındı. Mekan işletmecisi Bülent T. adlı kişi, kadınların konsomatristlik yaptığını, masa başında bir kişiden 1.500 ile 2.000 TL arasında ücret alındığını, ilişki isteyenlerin bir o kadar para daha verip başka bir yerde ilişkiye girdiklerini söyledi. Yabancı uyruklu kadınlar sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şubesine teslim edildi.
 
GÖLCÜK'TE DE OPERASYON YAPILDI
 
Gölcük Halıdere’de bir otele yapılan baskında ise Filiz S., Tamara U., Nazagül Z., Evlada I., Nargiza K., Mazmunda Y., Zhyum Urza A., Aizat U., Auraly O., Tatiana U., Murahham M. ile mekan işletmecileri Ahmet U. ve Müslüm G. gözaltına alındılar. Kadınlar Yabancılar Şubesine teslim edildi.
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Email adresiniz Konu   
Misafir  30 Mayıs 2012 Çarşamba  8:32
masa başında bir kişiden 15002000 lira neyin hesabı olarak alınıyormuş onu anlayamadım..gelenlere kuş sütümü ikram ediyorsunuz yoksa hazır gelmiş kaçamazda deyip zorla haracamı bağlıyorsunuz..bu tür yerlerin adı eskiden batakhaneydi şimdi gece kulübümü deniyor.
Misafir  03 Haziran 2012 Pazar  23:6
kocali ve darıca polisini bıravvo sanki dağdan terörist yakalamışlar gibiydiler birde havaları vardıki sormayınız 5 tanesi hizbull 10 tanesi pkk lı terörist 3 taneside amerikanın ikiz kulelerini bombalayan şahıslardı ama bizim polisimiz yakar arkadaş bırovvvvoooooo tebrilerrrr
Misafir  12 Haziran 2012 Salı  11:33
bu mekanlar tam bir batakhane polisin arada sırada baskın yapması sadece meraklı insanlara reklam oluyor bende çok takıldım buralarda neler döndüğünü çok iyi bilirim arkadaşlar aklınızı başınıza alın girmeyin bu batakhanelere,polis buraya baskın yapacağına ruhsat vermesin herşey kökten çözülür.baskın yapıldığı bahsedilen .... isimli batakhane tam teşekkürlü soygun ve rezillik yeridir.düşmeyin buralara.

  • IstanbulC
  • AnkaraC
  • KocaeliC