Bu haberi okudunuz mu?

 

 

 

 

 

 

 

    16 Eylül 2014
Kocaeli / C

Semt polikliniği hasta kabulüne başladı!

Fatih Devlet Hastanesine bağlı olarak çalışacak olan Çayırova Semt Polikliniği hasta kabulüne başladı.

Semt polikliniği hasta kabulüne başladı!
Diğer Kocaeli haberleri için tıklayınız
12 Eylül 2012 Çarşamba 09:55
Bu habere 3 yorum yapıldı

 

 

Fatih Devlet Hastanesine bağlı olarak çalışacak olan poliklinikte Ağız ve Diş, Dâhiliye, Psikiyatri,   Çocuk, Enfeksiyon, Genel Cerrahi, Göz, kadın hastalıkları ve Kulak Burun Boğaz bölümleri bulunuyor, Çayırova Semt Polikliniği ayrıca röntgen, ultrason, laboratuar hizmetleri de verilecektir. Poliklinik mesai saatlerinde hizmete açık olacak ve Sağlık Bakanlığı “Randevu Sistemi” kullanılarak randevu alınacak. Çayırova Kaymakamı A. Selim Parlar Fatih Devlet Hastanesine bağlı olarak çalışacak Çayırova Semt Polikliniği’ni sabahın erken saatlerinde ziyaret ederek görevlilerle görüştü.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Email adresiniz Konu   
Misafir  28 Ekim 2012 Pazar  0:44
poliklinik acıldı ama bölgemizin poliklinige degil 24 saat hizmet verecek hastaneye ihtiyacı var mesai saat lerinde zaten sıkıntı yoktiki gecenin bi yarısı acil hastanız oldugunda aracınız yoksa nasıl gideceksiniz acile en yakın devlet hastanesi 8 km semtimizde acil ünitesi istiyoruz bence bunun önceligi daha ACİL.
Misafir  31 Ekim 2012 Çarşamba  12:21
acil istiyoruz,tahlililer gebzeye gidiyor,zaman kaybı oluyor,kocaman hastane ama eleman sıkıntısı var.Acil kısmı açılması lazım bu hastaneye çünkü çayırova çok kalabalık bir semt...
Misafir  16 Aralık 2012 Pazar  21:26
acil acılmadıgı sürece çayırovaya herhangi bir artı kazırmış degil acilen acilin acılması gerek buradan kaymakamımız sayın A.Selim Parlar a ,çayırova belediye başkanı Ziyattin Akbaş a,ve fatih devlet hastanesi yönetimine seslenmek istiyorum. hastane arazisi uygun olmasına ragmen bina küçük yetersiz kalabilir ve acilen acilin acılması gerek çayırova halkı olarak bu noksanların giderilip biran önce halkın hizmetine sunulmasını istiyoruz .

  • IstanbulC
  • AnkaraC
  • KocaeliC