Bu haberi okudunuz mu?

 

 

 

 

 

 

 

    19 Eylül 2014
Kocaeli / C

Şevki Yılmaz, Başkan'a geldi!

Rize eski Belediye Başkanı ve eski Refah Partisi Milletvekili ilahiyatçı yazar Şevki Yılmaz Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ı ziyaret ederek değişik konularla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Şevki Yılmaz, Başkan'a geldi!
Diğer Kocaeli haberleri için tıklayınız
11 Eylül 2012 Salı 14:03
Bu habere 0 yorum yapıldı

 

 
DARICA İMAM HATİP’E TAM DESTEK
 
Bir dönem siyasetin belirleyici aktörlerinden olan Şevki Yılmaz, Başkan Karabacak’a  hayırsever işadamlarının yardımıyla Kocaeli'de sürdürdüğü eğitim faaliyetleriyle ilgili bilgilendirmede bulunurken Darıca’da inşası devam eden İmam Hatip Lisesi’nin ilçede önemli bir eksikliği gidereceğini ifade etti.Bu bağlamda İmam Hatip Lisesi’nin kuruluş aşamasında ve yapımında emeği geçen başta Başkan Karabacak olmak üzere herkese teşekkür eden Şevki Yılmaz eğitim sistemiyle ilgili olarak  çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yılmaz hükümetin özellikle Kuran’ı Kerim ve Siyer derslerini seçmeli ders olarak milli eğitim müfredatına koymasını son derece önemli bir gelişme olarak gördüğünü ifade ederken,özellikle son dönemlerde ülkede her anlamda önemli atılımlar yaşandığına dikkat çekti.
 
 
SAHİLE HAYRAN KALDI
 
Başkan Karabacak’ın makamındaki görüşmenin ardından Darıca sahili gezen Şevki Yılmaz sahile hayran kalırken, ilçede yaşanan değişime vurgu yaparak Başkan Karabacak’ı tebrik edip çalışmalarında başarılar diledi. İlçede devam eden çalışmalarla ilgili Şevki Yılmaz’a bilgilendirmede bulunan Başkan Karabacak ise özellikle inşasına başladıkları ve bir buçuk yıl içinde tamamlamayı planladıklar Darıca Kültür Merkezi’nin ilçenin sosyal ve kültürel hayatına önemli katkılar sunacağını söyleyerek Yılmaz’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür edip eğitim alanındaki çalışmalarında başarılar diledi.
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Email adresiniz Konu   
Henüz yorum eklenmemiş
İlk yorumu siz ekleyin

  • IstanbulC
  • AnkaraC
  • KocaeliC